PTE hazırlık

Online PTE özel ders


İngilizce seviyeniz PTE sınavına hazırlık yapabilmeniz için önemlidir. Sınava iyi şekilde hazırlanmak, ihtiyacınız olarak belirlediğiniz skoru alma konusunda size yardımcı olacaktır.

Çok iyi İngilizce bilgisine sahip olsanız bile, PTE sınavı hazırlığı sırasında belirli bir çalışma dönemi geçirmeli ve bir profesyonelden bu konuda yardım alınmalıdır.

Ana dili gibi İngilizce okuyup yazabilen adaylar bile bazen bu tip sınavlarda normal bilgilerini gösteremeyebilir ve seviyelerinden daha düşük puan alabilirler. Bunun sebebi sınav için yapılan hazırlık aşamasında yeterli çalışmanın yapılmaması ve yeterli bilgiye sahip olunmamasıdır.

PTE sınavı hazırlık çalışmalarımız PTE kursu olarak kuracağınız gruplar ile ya da PTE özel ders şeklinde bire bir yapılmaktadır. Tüm hazırlık çalışmalarımızı zoom uygulaması üzerinden online olarak yapmaktayız. Çalışmalarımız sırasında, sınav formatı ile bire bir aynı olan bir yapay zeka platformunu kullanarak canlı olarak sınav ortamının aynısını kullanıyoruz. Bu platform sayesinde yaptığınız alıştırmalar anında yapay zeka üzerinden sınav formatında puanlanmakta, ayrıca her kursiyere bölüm sonlarında yapay zeka tarafından değerlendirilen o bölüme ait örnek sınavlar ve kursiyerin tüm çalışması bittiği zaman gerçek sınav ile bire bir aynı olan örnek sınavlar ücretsiz olarak verilmektedir.

Online PTE Sınavı Hazırlık ; Haluk hoca 0532 343 65 00