IELTS (International English Language Testing System), iş dünyası ve akademik çevrelerce en bilinen ve en çok güvenilen sınav olma özelliğini taşıyor. 2010 yılında, 1.5 milyondan fazla kişi tarafından alınan IELTS testi, dünya çapında 6.000’den fazla okul, üniversite ve resmi kurum tarafından tanınmakta ve İngilizce dil bilgisinin belgelendirilmesinde en güvenilir sınavlardan biri olarak kabul edilmektedir.

IELTS, önde gelen, Ingiltere, Avustralya, Kanada, Amerika, Yeni Zelanda ve İngilizce konuşulan ve eğitim sunan tüm ülkelerde ve Türkiye’nin en önemli üniversitelerinde kabul gören bir sınavdır. Ayrıca, Avustralya ve Kanada gibi ülkelerin göçmenlik başvurularında IELTS sınavından yeterli puanı almak, göçmenlik başvurusunun kabulünde en önemli kriterlerden biri olarak rol almaktadır..

IELTS sınavınızı evinizde özel ders olarak , çıkan sorular ile çözmek , IELTS sınavına girecek adaylara çok önemli avantajlar sağlamakta ve çok motive edici olmaktadır. Ielts özel ders çalışmanızı haftanın yedi günü , istediğiniz saatte olması ,İelts özel ders öğretmeninizin her zaman ulaşılabilir olmamız, sorularınız karşısında sizlere bilgi ve deneyimleri ile yardımcı olması bir çok İelts sınavına giren öğrenci tarafından tercih edilmemize sebep olmuştur.

Sınav öncesinde İelts özel ders alarak İngilizce bilgi seviyesini arttıran ya da spesifik olarak IELTS sınavına hazırlanan bir çok aday özel ders eğitimlerinde aldıkları bilgi ve tekniklerle Ielts sınavın da başarıyı yakalamışlardır.

www.halukhoca.net