Proficiency Hazırlık Özel ders

Proficiency Hazırlık Özel ders

Proficiency Hazırlık Özel ders

Proficiency Hazırlık Özel ders, Kazandığınız üniversite için İngilizceniz hazırlık sınıfını geçerek bölümünüzde ki derslerinizi takip etmeye yeterli olup olmadığını ölçmek amacıyla okulunuz bünyesinde hazırlanmış olan Proficiency Sınavını geçmek zorundasınız ya da İngilizce alt yapınıza güveniyorsanız , yaz boyunca okulunuzun Proficiency sınavı formatına hazırlık yaparak özel ders alarak , hazırlık sınıfını atlayabilirsiniz. Hazırlık sınıfı öğrencileri de , sene içi derslerine takviye alarak vizelerde  ve  ardından da sene sonu hazırlık sınıfı final sınavını geçebilmek için , Proficiency Sınavı hazırlık için özel ders alabilirler.

Her Üniversitenin  iç bünyesinde hazırlanan farklı bir Proficiency sınavı vardır,  bu sınavlara hazırlanmak için Proficiency Sınavı  konusunda  uzman bir rehbere ihtiyaç duyarsanız,  Haluk Hoca ile yapacağınız Proficiency sınavı özel ders çalışmalarınız bu sınavda istediğiniz başarıyı size getirecektir.

İngilizce bilginizi ölçmek için Üniversiteniz tarafından hazırlanmış olan , gireceğiniz Proficiency sınavı için bilgi sahibi olmalısınız.

Proficiency Sınavı hazırlık için alacağınız Özel ders , başarı oranı en yüksek , sizi bir yıl hazırlık sınıfı okumaktan kurtaracak en iyi eğitim ve hazırlık yöntemidir. Proficiency Sınavı hazırlık özel ders , sıklığı sizin tarafınızdan belirlenen eğitim gün ve saatlerinde yapılır . Proficiency Sınavı Hazırlık özel ders toplam ders saat sayısı, İngilizce alt yapınıza , seviyenize ve girdiğiniz Üniversitenin Proficiency Sınavı türüne bağlı olarak değişir. Proficiency özel ders uygulaması seviyenize göre haftada en az 2 gün ve günde en az 2 ders saati şeklinde olmalıdır. İngilizce bilginizi ölçmek için Üniversiteniz tarafından hazırlanmış olan , gireceğiniz Proficiency sınavı örneklerini inceleyerek bilgi sahibi olmalısınız.

Proficiency Hazırlık Özel Ders , Haluk Hoca 0532 343 65 00