Bilgi Hazırlık

Bilgi Hazırlık

Bilgi Hazırlık,

Günümüzde yabancı dil bilmek bir ayrıcalık değil bir gereksinim haline gelmiştir. Sadece eğitim hayatında değil, iş ve sosyal hayatta İngilizce ve hatta başka diller bilmek artık bir gereklilik olmuştur. Bunun bilinciyle İstanbul Bilgi Üniversitesi Dil Programları, öğrencilerinin günümüzün en önemli iletişim dili olan İngilizce başta olma üzere çeşitli dünya dillerini öğrenebilmeleri, ve gerek akademik hayatlarında gerekse gelecekteki iş ve sosyal ortamlarında bu dilleri etkin kullanabilmeleri için çeşitli programlar sunmaktadır.

Bu amaçlar doğrultusunda, BİLGİ Dil Programları İngilizce hazırlık eğitimini takiben fakülte ve yüksek okullarda bölümünüz ile bağlantılı akademik beceri odaklı İngilizce dersleri ve daha sonraki yıllarda çeşitli alanlara yönelik seçmeli İngilizce ve yabancı dil dersleri sunmaktadır.

Dil Programları olarak dileğimiz ve hedefimiz öğrencilerimizin uluslararası platformlarda iletişim kurabilen, kendine güvenli ve etkin dil kullanıcıları olarak mezun olabilmeleridir.

Bilgi Üniversitesi web sitesinden bilgi amaçlı alınmıştır.

Bilgi Üniversitesi İngilizce hazırlık Sınıfı ders takviyesi, Bilet Sınavı  için İngilizce özel ders ,

Haluk Hoca ; 0532 343 65 00