IELTS Çalışma / IELTS Dersi / IELTS Sınavı / Ielts Sınavı Hazırlık / Ielts Sınavı Özel Ders

Ielts Sınavı Özel Ders

Ielts Sınavı Özel Ders
Ielts Sınavı Özel Ders

Ielts Sınavı Özel Ders ,
Kazandığınız Üniversite de hazırlık sınıfı okumak istemiyorsanız , yurt dışında kabul edildiğiniz Üniversite de İngilizce dil yeterliliğinizi ispatlamak istiyorsanız , Yurt dışında ya da Türkiye ‘ de Ielts sınavına girip istediğiniz skoru yakalamadınızsa , İstanbul ‘ da Haluk Hoca ‘ dan Ielts Sınavı için özel ders almanızı tavsiye ederiz.
Ielts Sınavı özel Ders çalışmalarımız sırasında , devamsızlık yapmadan , verilen ödevleri tam olarak uygularsanız Ielts sınavında başarılı olursunuz . Ielts Sınavı için gereken her 1 puanlık artışı profesyonel olarak Ielts çalışması yapmazsanız almanız zordur. Ielts ders çalışmalarımızda sınavı stratejilerini öğrenerek hazırlanırsınız , ayrıca Ielts sınavında ne ile karşılaçağınızı bilerek ,sınav stresini yenerek pratiğiniz artacaktır.

Ielts ders çalışmalarımız da , çıkmış Ielts soruları ya da benzerleri ile yapılan çalışmalar uygulanacaktır . Ielts sınavı hazırlığı diğer akademik sınav eğitimlerden farklı olarak, yoğun bir gramer programı yerine dinleme, okuma, yazma ve konuşma becerileri üzerinedir . Ielts Sınavı çalışmalarımız da istediğiniz sınav modülü çerçevesinde okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerilerini geliştirmek üzere eğitim alabilirsiniz .

Genel modülü seçecek adaylar için daha günlük kullanımların ve pratikliğin öne çıktığı materyaller kullanılırken, akademik modülü seçecek adaylar için akademik dilin ağırlıklı olduğu materyaller Ielts dersi çalışmalarımızda kullanılır.

Merhaba !