İlköğretim İngilizce Hazırlık / İngilizce Hazırlık / İngilizce özel ders / Lise İngilizce Hazırlık / Lys5 Sınavı İngilizce Hazırlık

İlköğretim İngilizce Hazırlık | Lise İngilizce Hazırlık

İlköğretim İngilizce Hazırlık | Lise İngilizce Hazırlık
İlköğretim İngilizce Hazırlık | Lise İngilizce Hazırlık

İlköğretim İngilizce Hazırlık ,  Lise İngilizce Hazırlık

İlköğretim 2.,3. Sınıflar için İngilizce Eğitim

Bu sınıflara devam eden öğrenciler için verilen İngilizce özel ders , İngilizce’ yi sevdirme ve temel bilgileri verme amacıyla verilmektedir.

İlköğretim 4., 5., 6., 7., 8. sınıflar için İngilizce Eğitim

Bu sınıflara devam eden öğrenciler için verilen İngilizce ders öğrencilerin okullarındaki İngilizce müfredatına paraleldir.

Kolej , Anadolu ve Fen liseleri ve Özel okullar için Özel İngilizce ders

Bu okullara devam eden öğrencilerin İngilizce ders ile ilgili problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla için ve her okulun kendi müfredatına ile paralel giden Özel İngilizce Ders dir. İngilizce Özel ders de öğrencilerin zayıf oldukları konulara ağırlık verilir , sınavlara hazırlanma , öğrencinin ertesi günün dersini hazırlamasın da , proje ve ödevlerin de yardım ve rehberlik edilir.

Özel İngilizce ders , İngilizce ders süreci içinde öğrencinin okul derslerinde ve İngilizce özel ders de gösterdiği performans ve kaydettiği başarı ile ilgili veli ile sürekli görüşülür. Verilen İngilizce ders bütün bir Öğretim yılı süresince devam edebileceği gibi, öğrencinin İngilizce ile ilgili problemlerini düzeltmesinde yardımcı olacak kısa süreli ve belirli konuları kapsayan süreçlerde olabilir. İngilizce Özel Ders ne kadar süreceği konusunda, öğrenci ve veliyle yapılan görüşme sonrasında yapılan birkaç dersten sonra karar verilir . İngilizce öğretmeni Haluk hoca’ dan alacağınız İngilizce özel Ders sonucu öğrenciniz okuldaki İngilizce ders de daha katılımcı olmaya başlayacak, bunun yanı sıra İngilizcenin temelini sağlam bir şekilde alarak İngilizce öğrenmenin ne kadar zevkli olduğunun farkına varacak ve İngilizce’ yi sevecektir.

İngilizce eğitimi küçük yaşlarda başlayan öğrenciler, ileri yaşlarda başlayanlara oranla çok daha başarılı olmaktadır. Türkiye’de İlköğretim çağındaki çocuklarımızın yabancı dil eğitimi Devlet Okulları’ nda İlköğretim 4.Sınıfta başlamakta bazı Özel Eğitim Kurumları’nda ise İngilizce Eğitimi Anasınıfı’ ndan başlamaktadır fakat İlköğretim okullarının birincil amaçları İngilizce öğretmekten ziyade ilköğretim müfredatını uygulamaktır bu yüzden İngilizce Eğitimi istenilen düzeyde olamamaktadır. Çocuğunuzun alacağı İngilizce Ders sonucu onları daha iyi bir gelecek ve başarılı bir kariyer beklemektedir bu eğitim çocuğunuzun ileri yaşlarda alacağı İngilizce eğitim için ön hazırlık olacak ve okul derslerinde öğrencinin başarısı artacaktır, çocuğunuzun alacağı İngilizce ders onun dil öğrenimin konusunda kendine güvenini ve arkadaş çevresinde prestijini arttıracaktır.

Merhaba !