ingilizce / İngilizce dersi / İngilizce Eğitim Yapan Özel Liseler / İngilizce Hazırlık Atlama / ingilizce hazırlık dersleri / İngilizce Muafiyet Sınavı / İngilizce özel ders / İngilizce Seviye Tespit Sınavı / İngilizce Yeterlik Sınavı / İngilizce yeterlilik Sınavı / Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı / Üniversite Hazırlık / Üniversite Hazırlık Atlama Sınavı / Üniversitelerin İngilizce Hazırlık Dersleri / Yabancı Dil Yeterlilik Sınavı

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı
Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı ,
ELIS; elementary, pre-intermediate, intermediate ve de upper-intermediate olmak üzere dört farklı modülden oluşmaktadır. Her modül sekiz hafta sürmektedir. Upper-intermediate modülünü başarıyla bitiren öğrenciler, kazandığı bölüme geçmeye hak kazanır. Modüller, sınav odaklı değildir; tam tersine, öğrencileri, İngilizceyi hem tek başına hem de öğretmenleriyle işbirliği içerisinde öğrenmeye hazırlamak üzerine oluşturulmuştur. Ama, öğrencinin bulunduğu seviyedeki gelişimini ölçmek, zayıf ve güçlü yanlarını belirlemek ve de sınavların geri bildirimlerinden yararlanmak için sırasıyla ikinci, dördüncü ve altıncı haftalarda ilerleme sınavları uygulanır.

Süleyman Şah Üniversitesi, eğitim dili İngilizce olan bir üniversite olduğundan, ELIS teki derslerde fakültedeki öğretim görevlileri ve öğrencilerin uyguladığı ihtiyaç analizlerinin oluşturduğu EAP (English for Acamedic Purposes) programı temel alınır. İhtiyaç analizleri ve görüşmeler uygulandıktan sonra ELIS’in ders amaçları, içeriği oluşur. Ders kitapları ve materyaller seçilir, organize edilir ve her seviyenin müfredatına yerleştirilir. Kısacası, ihtiyaç analizi ve görüşmelerde elde edilen bulgular ayrılır ve her modülün müfredatına işlenir.

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Speaking bölümü link:

www.ssu.edu.tr/uploads/LLspeakingexamquestionsA2final_mPdrZZwd.docx

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Proficiency Sınavı cevap anahtarı

www.ssu.edu.tr/uploads/ProficiencySample-answer key_WUEImxKI.docx

Süleyman Şah Üniversitesi İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı Dinleme bölümü

www.ssu.edu.tr/uploads/B1-Sample proficiency-whilelistening_9pbNOTdp.wma

www.ssu.edu.tr/uploads/B1-sampleproficiency-notetaking_Gm92SGUr.wma

ÖĞRENCİLER HANGİ KURDA OKUDUKLARI FARKETMEKSİZİN İSTEDİKLERİ ZAMAN IELTS VEYA TOEFL SINAVLARINDAN HERHANGİ BİRİNDEN YETERLİ SKORU ALDIKLARI TAKDİRDE HAZIRLIK OKULUNU BAŞARI İLE BİTİRMİŞ SAYILIRLAR.

 

 

Merhaba !